زیباترین گل هایی که در گل آرایی عروسی استفاده می شود

معرفی بهترین ها در تشریفات و خدمات عروسی و عقد

دوشنبه ۲۴ خرداد ۰۰

زیباترین گل هایی که در گل آرایی عروسی استفاده می شود

۷ بازديد

مقدمه

بسیاری از عروس و دامادها دقیقا می دانند که قرار است از چه گل هایی در طراحی و دیزاین عناصر و المان های جشن عروسی خود استفاده کنند، اما هستند افرادی که برای این منظور، به دنبال راهنمایی جامع و کاملی می گردند تا بدین وسیله بتوانند انتخابی ایده آل بر اساس پارامترهای استاندارد داشته باشند. ما در گل گینه در مقاله های گذشته به طور مفصل به راهنمای انتخاب گل برای مراسم عروسی پرداخته ایم و در مقاله های متنوعی نیز در خصوص گل آرایی و نکات مهم آن صحبت به میان آورده ایم؛ حال در اینجا قصد مان معرفی "پر طرفدار ترین" و "محبوب ترین" گل های مراسم عروسی است تا بتوانید شما نیز از آنها در گل آرایی جشن خود استفاده کنید. ما در این مقاله تلاش خواهیم کرد علاوه بر معرفی این گل های پرطرفدار و محبوب، به کاربرد آنها در مراسم و جشن عروسی شما نیز اشاره کنیم تا بتوانید بهترین مکان برای آنها و طراحی آنها را در نظر بگیرید. با گل گینه همراه باشید .

 

 

The-most-popular-flowers-in-wedding-flower-decoration

 

 

پرطرفدارترین گل های مراسم عروسی به همراه نحوه کاربرد آنها در طراحی

 

آنمون

بیایید از این گل زیبا شروع کنیم. آنمون را می توان در فصل بهار در گل آرایی جشن عروسی خود استفاده کرد. این گل زیبا با بافت ریز در رنگ های سفید، صورتی و بنفش یافت می شود. اگر در جشن عروسی خود برای تم سفید و مشکی برنامه ریزی کرده اید، آنمون برای طراحی این فضا بهترین گزینه ممکن برای شما می باشد؛ گلبرگ های سفید با هسته ی مشکی رنگ آن، مناسب ترین گل برای طراحی این سبک از برگزاری مراسم عروسی است. گلبرگ های این گل بسیار ظریف است و در طرح های فانتزی و اکسسوری های عروس و داماد به خوبی پاسخگو ست .

 

The-most-popular-flowers-in-wedding-flower-decoration

 

-از آنمون در کدام یک از المان های گل آرایی و جشن عروسی خود می توانیم استفاده کنیم ؟

زیباترین قسمتی که می توان در گل آرایی جشن عروسی از آنمون استفاده کرد، دسته گل عروس و همچنین گلی است که در کت داماد قرار می گیرد که اصطلاحا به آن "بوتونیر" گفته می شود. در صورتی که قصد دارید از آنمون در جشن عروسی خود استفاده کنید، سعی کنید در این دو المان از این گل زیبا نهایت بهره را ببرید.

 

آلسترومریا

این گل در تمام فصول سال موجود است و می توانید در رنگ های بسیار متنوعی آن را پیدا کنید و مطمئن باشید در هر سبکی از برگزاری مراسم، می توانید از این رنگ های متنوع استفاده کنید. آلسترومریا با بافت ریز و دوام مناسبی که دارد، همواره یکی از گزینه های اصلی طراحان در مراسم عروسی بوده است و در المان های متعددی استفاده شده است. علاوه بر انتخاب طراحان ، به دلیل بافت ریز و مقاومت بالا، این گل همواره جزو انتخاب های اصلی عروس و دامادها نیز قرار گرفته است .

 

The-most-popular-flowers-in-wedding-flower-decoration

 

-از آلسترومریا در کدام یک از المان های گل آرایی و جشن عروسی خود می توانیم استفاده کنیم ؟

از آلسترومریا به دلیل بافت آن می توان در دسته گل عروس، کیک عروسی و طراحی گل های روی میز میهمانان استفاده کرد. همچنین از گلهای بسیار غنچه آلسترومریا، می توان در ترکیب با دیگر گل ها، برای طراحی گل روی کت داماد استفاده کرد .

 

شیپوری

شیپوری از دیگر گل های محبوب عروس و دامادها طبقه بندی می شود. این گل در دو نوع بافت ریز و درشت یافت می شود که کاربرد هریک در توضیحات این بخش آورده شده است .

 

The-most-popular-flowers-in-wedding-flower-decoration

 

-از شیپوری در کدام یک از المان های گل آرایی و جشن عروسی خود می توانیم استفاده کنیم ؟

شیپوری در دو اندازه متفاوت یافت می شود. از بافت کوچک و مینیاتوری آن می توانید برای طراحی و گل آرایی دسته گل عروس ، گل آرایی کیک عروسی و گل روی کت داماد، استفاده کنید. از بافت درشت این گل نیز می توانید برای طراحی المان های محیطی برگزاری جشن عروسی استفاده کنید .

 

لاله

گل لاله نیز از دیگر گل های محبوب عروس خانم ها است. این گل که در رنگ های متنوعی عرضه می شود، یک انتخاب ایده آل برای سبک کلاسیک برگزاری مراسم است .

 

The-most-popular-flowers-in-wedding-flower-decoration

 

-از لاله در کدام یک از المان های گل آرایی و جشن عروسی خود می توانیم استفاده کنیم ؟

از گل لاله می توان به منظور گل آرایی محیط برگزاری جشن عروسی استفاده کرد. اگرچه گاهی دیده می شود از آن در دسته گل عروس نیز استفاده می کنند ولی توصیه می کنیم از این گل زیبا در گل آرایی محیط مراسم عروسی بخصوص گلدان های نقاط مختلف در ترکیب با المان های طراحی استفاده کنید .

 

هورتانزیا

هورتانزیا مناسب ترین گل برای پر کردن فضای عروسی شما است. این گل به دلیل بافت درشت قسمت سر خود، انتخابی ایده آل برای المان های محیطی است. هورتانزیا در رنگ های بنفش، آبی، صورتی و سفید یافت می شود .

 

The-most-popular-flowers-in-wedding-flower-decoration

 

-از هورتانزیا در کدام یک از المان های گل آرایی و جشن عروسی خود می توانیم استفاده کنیم ؟

هورتانزیا به دلیل بافت درشت خود مناسب برای گل آرایی المان های محیطی جشن عروسی از قبیل آرک و گل های جایگاه عروس و داماد می باشد .

 

لیسیانتوس

یکی دیگر از گل های محبوب مراسم و گل آرایی جشن عروسی، لیسیانتوس است. این گل به دلیل بافت و مقاومت مناسب ساقه، یکی از گزینه های مناسب برای گل آرایی جشن عروسی طبقه بندی می شود .

 

The-most-popular-flowers-in-wedding-flower-decoration

 

-از لیسیانتوس در کدام یک از المان های گل آرایی و جشن عروسی خود می توانیم استفاده کنیم ؟

از گل لیسیانتوس می توان برای دسته گل عروس، بوتونیر داماد، گل های روی کیک و سایر المان های محیطی بهره برد .

 

ژیپسوفیلا

بدون شک، رنگ و بافت گل های ریز ژیپسوفیلا، دل هر عروسی را خواهد برد. بدون شک همه دوست دارند از این گل در مراسم خود استفاده کنند، زیرا فرم و رنگ بسیار عالی این گل می تواند بهترین انتخاب برای طراحی المان های جشن عروسی شما باشد .

 

The-most-popular-flowers-in-wedding-flower-decoration

 

-از ژیپسوفیلا در کدام یک از المان های گل آرایی و جشن عروسی خود می توانیم استفاده کنیم ؟

از ژیپسوفیلا می توانید به عنوان گل اصلی در طراحی دسته گل عروس و یا بوتونیر داماد و یا هر اکسسوری دیگری برای عروس خانوم، از قبیل تاج سر و یا مچ بند عروس استفاده کنید .

 

ارکیده

بدون شک ارکیده در هر نوع خود، ستاره هر مجلس عروسی است و نمادی از لوکس گرایی در طراحی و گل آرایی مراسم شما به حساب می آید. شکی نیست که این گل در تمامی مناطق دنیا یکی از لوکس ترین و خاص ترین گل ها به شمار می آید که در نژادهای گوناگونی یافت می شود که هر یک از آنها برای گل آرایی جشن عروسی شما، انتخابی ایده آل است .

 

The-most-popular-flowers-in-wedding-flower-decoration

 

 

-از ارکیده در کدام یک از المان های گل آرایی و جشن عروسی خود می توانیم استفاده کنیم ؟

از ارکیده علاوه بر دسته گل عروس، تاج سر عروس و سایر اکسسوری های عروس و داماد، می توانید در گل آرایی میز میهمانان و سایر المان های طراحی و گل آرایی نیز استفاده کنید. همچنین از ارکیده در طراحی های آبشاری المان های میز میهمانان و محیط برگزاری جشن عروسی، می توان نهایت استفاده را برد .

 

پئونی

پئونی با گلبرگ های بی شمار و عطر شیرین و رنگ روشن خود، بهترین گزینه برای طراحی و گل آرایی جشن عروسی است. این گل که تنها در فصل بهار یافت می شود، با گلبرگ های صاف و نرم خود توانسته به یکی از محبوب ترین گل های عروس و دامادها برای طراحی مراسم عروسی تبدیل شود .

 

The-most-popular-flowers-in-wedding-flower-decoration

 

-از پئونی در کدام یک از المان های گل آرایی و جشن عروسی خود می توانیم استفاده کنیم ؟

از پئونی در گل آرایی کیک عروسی، دسته گل عروس، بوتونیر داماد و سایر المان های عروسی از قبیل گل آرایی جایگاه عروس و داماد، می توانید استفاده کنید .

 

رننکول

رننکول نیز همانند پئونی از گلبرگ های متنوعی تشکیل شده است و درهم تنیدگی آنها، جلوه ای خاص بدان بخشیده است .

 

The-most-popular-flowers-in-wedding-flower-decoration

 

-از رننکول در کدام یک از المان های گل آرایی و جشن عروسی خود می توانیم استفاده کنیم ؟

می توان از رننکول در گل آرایی دسته گل عروس، بوتونیر داماد، تاج سر عروس، مچ بند عروس و همچنین گل آرایی کیک عروسی استفاده کرد. به دلیل بافت ریز این گل، ترجیح طراحان در این است که در مکان هایی که زیباییش بیشتر نمایانگر است، استفاده شود .

 

رز

گلی که با مفهوم عشق گره خورده است بدون شک مناسب ترین گل برای طراحی و گل آرایی جشن عروسی است. مزیت گل رز این است که هم در تمام فصول سال موجود است و هم رنگ های متنوع آن در تمام سبک ها، قابلیت اجرا دارد. جالب است بدانید تعداد و رنگ گل های رز دارای معنای واحدی است که می توانید برای مطالعه، به مقاله نگاشته شده گل گینه در این باره مراجعه کنید .

 

The-most-popular-flowers-in-wedding-flower-decoration

 

-از گل رز در کدام یک از المان های گل آرایی و جشن عروسی خود می توانیم استفاده کنیم ؟

از گل آرایی دسته گل عروس و کیک و تاج گل و سایر عناصر و المان ها گرفته تا گل آرایی محیط جشن عروسی می توانید از گل رز در هر بافت درشت و مینیاتوری آن استفاده کنید. محدودیتی برای استفاده از گل رز در مراسم عروسی شما وجود ندارد .

 

آفتابگردان

مناسب ترین گل برای سبک روستیک در برگزاری جشن عروسی، گل آفتابگردان می باشد. جالب است بدانید این گل به معنای اعتیاد در عشق و وفاداری است و یکی از انتخاب های عروس خانم های خوش سلیقه برای طراحی و گل آرایی مراسم عروسی می باشد .